BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

7 Ocak 2011 Cuma

Çorrrraap!


Etek giyceksem mini, çorap giycemsem uzununu giyerim coniler deyip ne kadar keko olduğumu size ispatlarım.
En sevdiğim kıyafetlerinden biridir bu dizideki.Evet bir ağız dolusu "çorap" diye bağırmak istiyorum, başlıktaki gibi. 2010 yılının en güzel yanı diz üstü çorapların hortlamasıydı. Bu sayede normal zamanda giydiğim çoraplar legalleşmiş oldu. Kimseler ters ters dönüp bakmadı. Ben de acımadan her gün giydim. Hala da giyiyorum.
2011'de de devam edeceğini umduğum bu modaya aranızda hala ayak uydurmayan varsa acele etmesini öneririm. Gerçekten çok rahat. Ayrıca açık ayakkabılarla da uyumu harika.
Kısa çorap olayına sonra gireriz döpiyes giyerler. Onun da ayrı bir havası var tabiki de.
5 Ocak 2011 Çarşamba

Ugly Betty Tarzı WayFarer Modası

Bir zamanlar birbirimizle “dört göz” diye dalga geçerken kapılıp gittiğimiz şu modaya bak! İşte böyle utandırır, tükürdüğümüzü yalatır moda bize. Dikkatli olun. Siz “Asla giymem” dediğiniz zaman sanki sihirli bir güç onun kulağına bunu fısıldar ve sizin o asla giymemlerinizi öyle bir şekle sokar ki koşa koşa gider tüm maaşınızı ona verir bulursunuz kendiniz aman diyim.Aslında şıklar ama edinecekseniz acele edin zira fazla vakit yok kızlar. Geldi geçiyor bile! İlk olarak 2008’de karşımıza çıktılar biliyorsunuz. Geçtiğimiz sene ise top senesiydi way farer gözlüklerinin. Bir an evvel zahmetli lenslerinizden vazgeçmek için bir bahane size işte.
Size sunduğum bu parça geçtiğimizi yılın moda parçalarından arta kalanlar,2011’e direnecek gibi görünenler. Çok yakında işportaya ve dolayısıyla “herkesin eline” geçmek üzere. O zaman nasıl çığırımızdan çıktığımızı söylemem gerek yok sanırım. Semt pazarlarında şu aralar görmeye başladım.Ama inanın bana bu gözlükleri hala çirkin görünümlü ve cesur bulanlar var,komik bulup da giymeye cesaret edemeyen “casual” arkadaşlardan söz etmekteyim.Ama siz Döpiyes giyerler,”casual”lık için geçirmedik o Döpiyesleri üzerimize öyle değil mi? Neden buradasınız? Neden bunu okuyorsunuz şimdi?
2011’e direnebilen ve 2011’de kalplerimize girecek yeni parçalarda çok yakında buluşmak üzere…

Ne Değişti?Elbise H&M. Ben aldığımda kimsede yoktu. Sonra bi baktım Coton çakmasını yapmış. Örnek alıp az değiştirse neyse. Resmen birebir aynısını yapmış amcalar. Seni özgün bir marka olarak göremiyorum artık Coton! Diğer şeyleri kim bilir nerelerden çakıyorsun?!!
Fotoğrafta yani çekim harikası. Sağol Serra =)
Valla ben anlamadım hiçbir şey. Hala kendimi toparlayamadım. Ne yılbaşıymış arkadaş! İlginç bir ev partisi ardından gelen iş koşuşturmacası ve tabiki olmazsa olmazı gastrit problemleri derken bloga bişeycik yazmamışız.
Benim hayatımda değişen bir şey yok. Her şey aynı, taş gibi maşallah at kafanı yarsın. O gün yeterince foto çekemediğimiz için kendimi suçlamıyorum. Daha saat 12 olmadan hava su toprak olmuştum. 1 tane var fotoğraf. Ondan da ne anlarsanız artık =)
Böyle hazırlıklar, şakalar... Aynadan fotoğraf çekme kekolukları falan. Tam yılbaşı avanaklığı =)Bu işe daha ciddiyetle yaklaşmanın vakti geldi. Öhöm.