BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

15 Aralık 2011 Perşembe

Kar Yağsın


Normalde soğuk havayı çok sevmezdim. Ama artık normal şeylerim bana normal gelmemeye başladı. Artık soğuk havayı seviyorum. Kalın kalın giyinmeyi falan. Mesela of çok üşüdüm bana chanel pre fall kolleksiyonundan bir parça alır mısın ki acaba diye sevgilime ağlamak istiyorum. Ya tamamen yıl başı hediyesi. Yani yanlış anlamaması lazım. Yok böyle tasarımlar. Amcam gene öttürmüş. Diğer postta tasarımları atarım. Bu sefer hint kültüründen etkilenmiş. Belki zamanı gelir Osmanlıdan da etkileneceği tutar. Nasıl modernleştireceğini merak ediyorum açıkçası. Egzotik ve dönem kıyafetlerini her zaman sevmişimdir...

Sytling yapmaya devam etmesemde şu dönemde, halen çalıştığım reklamlar orda burda yayınlanmaya devam ediyor. Sanırım bir süre daha görmeye devam edeceğim 3-5 reklam kaldı geriye. Onlarda bitince bu camiadan tamamen silinebilirim. Vogue okuyanınız varsa GIZIA nın reklamı var 47-48 sayfalar oluyor sanırım. Bir göz atarsınız. Açıkçası ben tasarımları beğenmedim. Tasarımcı Erkan Demiroğlu belki daha iyi işler çıkartabilirdi. Bence biraz rüküş elbiseleri var. Ya da abartılı mı desem. Ama gereksiz şeyler yani. Zaten tasarladıkalrını ya mankenler ya da at gibi karılar giyebilir ancak. Gizia'nın çizgisi benim beğeni dairem içinde değiş maalesef. O yüzden Hakan'ın dediği gibi yavşakça bir türkçeyle söylediğimi düşünün ama özellikle, beeğnncee biziimle değeillsiin gizia.

Soğuk havadan konu buralara nasıl uzadı ya. Gece gece konuşasım geldi. Herkes de uyuyunca bende sevgilim bloguma sarayım dedim. Kış iyidir. Hele güzel kıyafetlerle daha da iyidir deyip konuyu bağlayıp kaçıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder